Części zamienne do ciągników: New Holland, Fiat Agri, Ford i innych zachodnich. Części robocze do maszyn: Kverneland, Unia Grudziądz, Mandam i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne. Przedni TUZ i WOM do ciągników New Holland. Oferujemy instalacje pneumatyczne jedno i dwuobwodowe do ciagników New Holland i Case. Polecamy części do maszyn budowlanych New Holland.Aktualności

Nowa pomoc dla producentów mleka, świń, owoców i warzyw

 Jak informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zostanie wprowadzona możliwość udzielania pomocy finansowej producentom mleka, świń lub owoców i warzyw na sfinansowanie, powstałych w okresie od 7 sierpnia 2014 r. do 30 kwietnia 2016 r.

Więcej

Będą zmiany w dopłatach bezpośrednich od 2017 roku

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, przedłożony przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

Więcej

Zwycięzca gry EXPROZJA PROMODIS

W dniu 16/03/2015r, Pan Skronik Andrzej, prezes Agrobard Sp.J, miał przyjemność wręczyć Panu Kiliański Paweł z miejscowości Budy Michałowskie bon podróżny o wartości 5000 zł, który da mu możliwość odbycia niezapomnianej podróży i świętowania po raz kolejny 30-lecia firmy PROMODIS.

Więcej

Zaproszenie na Targi TSW 19-20.02.2015

Zapraszamy wszystkich naszych klientów na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2015 które odbędą się w dniach 19-20.02.2015 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Więcej

Demo Tour 2013 z Agrobardem w prasie lokalnej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z Tygodnika Radomskiego, zawierającym relację z prezentacji zorganizowanej przez Agrobard z pracy maszyn żniwnych, w tym kombajnów marki New Holland w Policznej podczas pokazów New Holland Demo Tour 2013.

Więcej

Film z pokazów New Holland Demo Tour 2013

Pokazy New Holland Demo Tour 2013 już za nami, w związku z tym przygotowaliśmy krótki materiał video stanowiący podsumowanie pokazów pracy maszyn.

Więcej

Zapraszamy na New Holland Demo Tour 2013

Zapraszamy w dniu 03.08.2013 do miejscowości Policzna na New Holland Demo Tour 2013 w trakcie którego zostanie zaprezentowana praca nowego kombajnu firmy New Holland TC5070.

Więcej

Wiosenne Spotkania z New Holland

Zapraszamy serdecznie do naszych siedzib w Przytyku i w Grójcu na Wiosenne Spotkania z New Holland, które odbędą się w dniu 20.04.2013.

Więcej

New Holland T4060F otrzymał tytuł ciągnika roku 2013

Firma New Holland zdobyła prestiżowe wyróżnienie Ciągnik Roku, za model T4060F, w kategorii najlepszych maszyn specjalistycznych Firma New Holland zdobyła prestiżowe wyróżnienie Ciągnik Roku 2013, za model T4060F, w kategorii najlepszych maszyn specjalistycznych. T4060F jest flagowym modelem należącym do gamy ciągników T4000F/N/V.

Więcej

Promocyjne finansowanie maszyn rolniczych New Holland

Tylko do 10 grudnia możesz skorzystać  z promocyjnego finansowania maszyn rolniczych firmy New Holland. Nie zwkleaj i zadzwoń do nas aby poznać szczegóły promocji.  

Więcej

Dni Otwarte New Holland w Agrobardzie

W dniu 20.10.2012 r. w naszych punktach w Przytyku i Grójcu odbyły się Dni Otwarte New Holland na których zaprezentowaliśmy najonwszy model ciągnika New Holland T6.

Więcej

Dni Otwarte New Holland w naszych punktach

Zapraszamy serdecznie w dniu 20.10.2012 r. do naszych punktów w Przytyku i Grójcu na Dni Otwarte New Holland. 

Więcej

Euro 2012

Galeria zdjęć z meczu otwarcia Polska Grecja, gdzie kibicował cały zespół Agrobardu.

Więcej

Promocja finansowania CNH Capital

Promocja finansowania obejmuje następujące maszyny marki New Holland:

  • Ciągniki serii T5000 i TD5000
  • Ciągnik T7000
  • Ciągnik T7.LWB (czyli modele od T7.220 w górę
Więcej

Nowe kombajny CX5000-CX6000

Sprawdź teraz wyjątkową przedsezonową ofertę na kombajny

Nadzwyczajna wydajność podczas żniw, stworzone z myślą o gospodarstwach rolnych o powierzchni os 200 do 600ha - nowe kombajny CX5000-CX6000.

Więcej

Twoje koszty tniemy na pół

Promocja finansowania zapewnia najtańsze na rynku finansowanie maszyn New Hollland. Gwarantujemy naszym klientom niską ratę miesięczną, a koszt roczny finansowania zostaje zmniejszony o połowę w stosunku do oferty standardowej.

Więcej

Uroczyste otwarcie siedziby w Grójcu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego otwarcie nowej siedziby w Grójcu.

Więcej

Nowość dla sadowników

Nowość dla sadowników w ofercie New Holland - traktor sadowniczy TD4020F.

Więcej

Zasilany wodorem ciągnik NH2

Łatwiejsze i skuteczniejsze realizowanie działalności rolniczej poprzez wprowadzanie innowacyjnych, a jednocześnie dostępnych cenowo produktów, których zadaniem jest upraszczanie ludziom życia oraz umożliwianie im większych dokonań przy mniejszych nakładach - takie cechy wyróżniają firmę New Holland od samego początku jej działalności.

Więcej

POTWIERDZONE WYNIKI ! Rok 2011- rokiem New Holland

Dane z rejestracji za I kwartał 2011 udowodniły niepodważalną pozycję marki New Holland jako Lidera na rynku nowych traktorów w Polsce.

Więcej

Maszyny New Holland, najlepsza inwestycja w przyszłość

Tylko teraz! Traktory z serii T5000 i TD5000 w promocyjnej ofercie finansowania CNH Capital. Kombajny z serii TC5000 w promocyjnej ofercie finansowania CNH Capital.

Więcej

AGROMACHINA rusza w Wielką Sobotę

AGROMACHINA to program telewizyjny o tematyce rolniczej. Pierwszy odcinek programu w Wielką Sobotę, 23 kwietnia o godzinie 19:15 na antenie TVN Turbo.

Więcej

Nowy oddział Agrobardu w Grójcu

Zapraszamy Państwa do nowego oddziału Agrobard w Zalesiu koło Grójca, którego otwarcie nastąpi 1 lipca 2011 roku.

Więcej

Wiosenna promocja KVERNELAND 150 B

Zapraszamy na naszą wiosenną PROMOCJĘ pługów KVERNELND 150 B (4 korpusy) w cenie 39.000 zł netto. 

Więcej

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Zapraszamy w dniach 11-13.03.2011 do odwiedzenia stoiska firmy Agrobard na XVII Międzynarodowcy Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

Więcej

Złoty Ciągnik za rozwiązania konstrukcyjne 2011

Podczas ubiegłorocznych targów EIMA w Bolonii miały miejsce dwa niezmiernie ważne dla marki New Holland wydarzenia. Pierwszym z nich było kolejne uhonorowanie ciągników serii T7000 wyróżnieniem „Złoty Ciągnik za rozwiązania konstrukcyjne 2011”.

Więcej

Test długoterminowy John Deere7530

Artykuł z brytyjskiego czasopisma Profi. Zawodnik wagi średniej Ciągnik 7t o mocy znamionowej 175KM i z możliwością uzyskania 200KM - to brzmi, jak idealny sprzęt. Ale czy John Deere 7530 naprawdę spełnia te robiące wrażenie obietnice?

Więcej

Nowości Ursusa

Firma Ursus ciągle zaskakuje zmianami decyzji. Obecnie podała do wiadomości, że zamierza wkrótce przedstawić swe nowe modele. 

Więcej

New Holland Rustler 120

Po sukcesach w USA i Kanadzie, NEW HOLLAND dołączył do swojej europejskiej oferty lekki pojazd terenowy tzw. UTV o nazwie Rustler 120.

Więcej

Nowa seria ciągników T7

Nowa, kompatybilna z normami Tier 4A, seriaT7, pozwala uzyskać większą efektywność, wydajność i elastyczność w pracach rolnych.

Więcej

Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej 14-15.01.2011

Zapraszamy Państwa na siódmą edycję Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej.  

Więcej

Modernizacja gospodarstw rolnych - działanie 121

Zapraszamy Państwa do naszej firmy, gdzie nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiednich maszyn i urządzeń oraz skontaktują z profesjonalną firmą, która napisze Państwu wniosek w ramach programu PROW 2011. Współpracujemy z trzema doświadczonymi firmami, które dziąłają na rynku od 2004 roku i chętnie Państwu pomogą w napisaniu wniosku o przyznanie pomocy w tym naborze.

Więcej

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

Zapraszamy Państwa na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW), które odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI Sp. z o.o., ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, w dniach 5-6 stycznia 2011. 

Więcej

Wielka promocja na maszyny Kverneland

Firma Kverneland Group wprowadza promocję na wybrane modele maszyn, która obowiązuje od 15.09.2010r. do 15.11.2010r.

Szeroka gama produktów Kverneland Group zawiera maszyny i urządzenia do orki, kultywacji, siewu, nawożenia, opryskiwania oraz zbioru zielonki i podawania pasz.

Więcej

III Konferencja Odmianowa Grójec

Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka wraz z Zakładem Zaopatrzenia Ogrodniczego Warka Sp. z o.o. z wielką przyjemnością zapraszają do wzięcia udziału w III Konferencji Odmianowej, która odbędzie się 20 listopada 2010 roku w Grójcu na terenie Hali Sportowej SPARTAKUS przy ulicy Sportowej 16.

Więcej

New Holland na targach AGRO-SHOW 2010

W dniach 24-27 września 2010, podczas wystawy AGRO SHOW 2010, firma New Holland zaprezentowała pełną gamę swoich produktów w tym wszystkie modele kombajnów od najmniejszych z serii TC, poprzez serię CX i CSX po największy kombajn z serii CR.

Więcej

Nowe traktory New Holland T8 i T9

Firma New Holalnd zaprezentowała dwa nowe modele ciągników o wysokiej mocy z serii T8 i T9.

Więcej

Zapraszamy na Dni Pola w Laskach koło Warki

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Oddział Laski i BAYER Crop Science mają przyjemność zaprosić na Dni Pola, które odbędą się w Laskach koło Warki w dniu 18.06.2010.

Więcej

Agrobard na FruitAkademia SHOW w Tarczynie

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez ZZO Warka Międzynarodową Wystawę Maszyn, Artykułów oraz Technologii Sadowniczych FruitAkademia SHOW w Tarczynie k/ Grójca.

Więcej

Targi Agrotech Kielce 11-14.03.2010

Zapraszamy Państwa w dniach 11-14.03.2010 na Targi Agrotech w Kielcach do naszego punktu znajdującego się na stoisku firmy New Holland.

Więcej

Projekt i wykonanie Click Media


Polityka prywatności