Części zamienne do ciągników: New Holland, Fiat Agri, Ford i innych zachodnich. Części robocze do maszyn: Kverneland, Unia Grudziądz, Mandam i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne. Przedni TUZ i WOM do ciągników New Holland. Oferujemy instalacje pneumatyczne jedno i dwuobwodowe do ciagników New Holland i Case. Polecamy części do maszyn budowlanych New Holland.Maszyny dla rolnictwa

Kverneland

Pługi zawieszane zagonowe AB i AD z Variomat® system - mocne i efektywne

Pługi zawieszane zagonowe z płynną mechaniczną lub hydrauliczną regulacją szerokości orki. Zwiększają Twoją wydajność o 30% zmniejszając zużycie paliwa o 20%.

Pługi AB i AD znane są z prostej, ale mocnej i niezawodnej konstrukcji. Są one odpowiedzią dla nowoczesnego rolnika, który żąda prostszej regulacji, większej efektywności i lepszych zysków. Dostępne są z odległością między korpusami 85 lub 100 cm. Rama główna jednoczęściowa o profilu 100x200 mm wykonana specjalną metodą obróbki cieplnej "heat-treated" daje niezbędną wytrzymałość. Rama w połączeniu ze wzmocnionymi korpusami, dobrze znanym zabezpieczeniem na kamienie non-stop Auto-Reset system oraz odkładnicami Kverneland daje efektywny pług dla orki w każdych warunkach.

Oba modele mają efektywny system Variomat® - płynną regulację szerokości orki od 30 do 50 cm (12" - 20") na korpus. W modelu AB regulację dokonujemy za pomocą dwóch śrub rzymskich - jedna od szerokości orki, druga od szerokości pierwszej skiby. W modelu AD specjalna konstrukcja ramy z jednym siłownikiem hydraulicznym pozwala operatorowi na hydrauliczną regulację wszystkich skib włącznie z pierwszą, zmianę linii drogi tylnego koła jedną dźwignią z kabiny ciągnika. W pługu AB wszystkie regulacje musimy wykonywać manualnie, natomiast w pługu AD system zapewnia regulację w czasie orki - hydraulicznie z kabiny ciągnika.

System Variomat® daje nowe możliwości w orce i zapewnia optymalną szerokość orki dla wszystkich typów gleb, różnych warunków i rozmiarów ciągnika. Przez zwiększenie szerokości roboczej z 35 do 45 cm (z 14" do 18") wydajność Twojej pracy może wzrosnąć nawet o 30%.

Oba modele można łatwo ustawić do wszystkich typów ciągnika i są bardzo proste w obsłudze - tylko kilka regulacji i pług jest gotowy do pracy. W obu pługach jest możliwość zamontowania dodatkowego korpusu. AB dostępny jest jako: 2-, 3- i 4-korpusowy. AD dostępny jest jako: 3-, 4- i 5-korpusowy. W standardzie jest mechaniczna regulacja szerokości pierwszej skiby, aczkolwiek hydrauliczna jest dostępna i jest zalecana w terenach górzystych do regulacji w czasie orki.

Pługi zawieszane obracalne

Kverneland ED/LD

Model ED/LD jest pługiem zawieszanym obracalnym ze skokową regulacją szerokości orki. Przez odpowiednie umiejscowienie śruby regulacyjnej szerokość robocza może być regulowana skokowo od 30 do 50 cm (12" - 20") na korpus - co 5cm. Pług ten jest dostępny w wersji od 2 do 6 korpusów.

Kverneland EG/LB

Pług EG/LB dostępny jest w wersji 3 - 4 korpusów z ramą główną o profilu 100x200 mm oraz "heavy-duty" od 4 do 6 korpusów z ramą główną o profilu 120x200 mm. Wszystkie modele są wyposażone w Variomat® system - płynną hydrauliczną regulacją szerokości orki.

Kverneland EM/LM

Model EM/LM jest skonstruowany dla rolników, którzy chcą mocny obracalny pług ze stałą szerokością orki i nie potrzebują regulacji szerokości roboczej. Dostępny jest w wersji od 2 do 5 korpusów.

Kverneland ES/LS

Pług ES/LS można bardzo łatwo przystosować do różnych typów gleb niezależnie od pogody i warunków orki. Oba modele są wyposażone w Variomat® system - płynną mechaniczną lub hydrauliczną regulację szerokości orki. Dostępne są w wersji od 2 do 5 korpusów. Kverneland 150 B Model Kverneland 150 B jest mocnym pługiem dla lekkich i średnich gleb z małą ilością kamieni. Przeznaczony dla ciągników o max. mocy 130 KM. Dostępny jest w wersji od 3 do 5 korpusów.

Kverneland Ecomat

Ecomat - nowa koncepcja w uprawie ziemi. Zapewnia najlepsze cechy orki i najlepsze cechy uprawy uproszczonej optymalnie przygotowując glebę przy małych kosztach. Niektórzy ludzie nazywają Ecomat największą innowacją w uprawie ziemi od 30 lat.

Pług półzawieszany zagonowy BE

Nowy pług półzawieszany zagonowy BE jest unowocześnieniem dobrze znanego i długo obecnego na rynku modelu BB. System Variomat® pozwala wybrać i zmieniać szerokość roboczą hydraulicznie w czasie orki od 35 do 55 cm (14" - 22") na korpus.

Model BE ma nową ulepszoną konstrukcję, która spełnia coraz większe wymagania rynku. Profil ramy głównej jednoczęściowej zwiększono do 200x250 mm. Została ona wykonana specjalną metodą obróbki cieplnej "heat-treated". Na dodatek zaczep i cała przednia część pługa jest także udoskonalona i wzmocniona. Pług BE jest dostępny w wersji od 4 do 8 korpusów z unikalnym zabezpieczeniem na kamienie non-stop (resorowym) zapewniającym perfekcyjną orkę w każdych warunkach. Model BE ma teraz nowe hydraulicznie sterowane tylne koło i jest dostępny w wersji "w bruździe" lub "po caliźnie".

Variomat® system zapewnia doskonałą orkę w każdych warunkach przez możliwość regulacji szerokości orki zgodnie z warunkami orki. W ciężkich warunkach może być korzystne ustawienie szerokości orki na 30 - 35 cm (12" - 14"), podczas gdy dla lekkich i piaszczystych gleb możemy maksymalnie zwiększyć szerokość orki do 45 - 55 cm (18" - 22"). Zmiana szerokości roboczej wykonywana jest hydraulicznie w czasie orki z kabiny ciągnika.

Dzięki systemowi Variomat® pług BE można bardzo łatwo przystosować do różnych rozmiarów kół ciągnika. Z prześwitem pod ramą 70 cm i odległością między korpusami 100 cm pług BE daje perfekcyjne rezultaty orki w każdych warunkach. Dostępny jest jako: 4-, 5-, 6-, 7- i 8-korpusowy. W standardzie jest mechaniczna regulacja szerokości pierwszej skiby, aczkolwiek hydrauliczna jest dostępna i jest zalecana w terenach górzystych do regulacji w czasie orki.

Pług BE jest wyposażony w nowe hydraulicznie sterowane tylne koło, dzięki czemu bardzo łatwo jest sterować pługiem. Nowy system zapewnia mały promień skrętu i doskonałe manewrowanie podczas pracy i transportu.

Pługi półzawieszane obracalne

Kverneland PB/RB

Ogromny pług półzawieszany obracalny PB/RB został skonstruowany do wykorzystania dużych mocy ciągników. Unikalny system zaczepu zapewnia optymalną linię uciągu niezależnie od wybranej szerokości roboczej. Dostępny jest w wersji od 5 do 8 korpusów.

Kverneland PG/RG

Model PG/RG jest pierwszym pługiem półzawieszanym obracalnym z kołem umieszczonym z boku ramy oraz unikalnym systemem Variomat® do płynnej hydraulicznej regulacji szerokości roboczej w czasie orki. Dostępny jest w wersji od 6 do 8 korpusów.

Kverneland PN/RN

Model PN/RN jest podstawowym mocnym pługiem półzawieszanym obracalnym z pojedynczym kołem umieszczonym z boku ramy i skokową regulacją szerokości orki 35, 40 lub 45 cm (14”, 16” lub 18”) na korpus. Dostępny jest w wersji od 5 do 8 korpusów.

Kverneland PW/RW

Model PW/RW jest najnowszym pługiem półzawieszanym obracalnym przegubowym z całkowicie nową konstrukcją - "3 pługi w 1". Składa się z sekcji przedniej - mocny przegubowy obracalny pług na dwóch ogromnych kołach oraz sekcji tylnej - zawieszany obracalny pług. Dostępny jest w wersji od 7 do 12 korpusów.

Pełna oferta na stronie www.kverneland.com/pl


Projekt i wykonanie Click Media


Polityka prywatności