Autoryzowany dealer New Holland

Agrobard – prezentacja i pokazy opryskiwacza sadowniczego FEDE H30

Dla naszych klientów zorganizowaliśmy prezentacje możliwości i pokaz pracy opryskiwacza sadowniczego FEDE Air Blast Inventer Qi 9.0 H3Ow. W dniu 20.04.2018 roku firma Agrobard, jako importer hiszpańskiej marki FEDE, we współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi zaprosiła swoich klientów, rolników oraz uczniów z klas wieczorowych na pokazy opryskiwacza FEDE H30. W prezentacji i pokazach uczestniczyło łącznie około 150 osób.

Wszyscy zaproszenia goście przyznali, że rozwiązanie hiszpańskiego producenta FEDE idealnie nadaję się do polskich sadów i będzie jednym z niezastąpionych narzędzi pracy dla rolników w najbliższych latach. Jedną z najbardziej zauważalnych zalet nowego opryskiwacza FEDE H30 jest niewątpliwie precyzja oprysku, dzięki czemu oprysk trafia w każdą część i stronę liści/drzewa. Również nie bez znaczenia jest pełna kontrola nad optymalną ilością oprysku.

Opryskiwacze FEDE – najwyższa jakość, najnowsza technologia, największe możliwości oraz oszczędność oprysku a przy tym bardzo skuteczny w opryskiwaniu Waszych sadów.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do firmy Agrobard. Kontakt do naszego specjalisty: 508 095 407.

  • Opryskiwacze Fede są dostępne w firmie Agrobard w ciągłej sprzedaży w naszych oddziałach :
    ODDZIAŁ GRÓJEC AGROBARD Sp.j. Zalesie 1A 05-600 Grójec
  • ODDZIAŁ PRZYTYK AGROBARD Sp.j. Oblas 25 26-650 Przytyk