Autoryzowany dealer New Holland

Agrobard sponsorem tytularnym Mazovia Equi Cup

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zostaliśmy sponsorem tytularnym cyklu zawodów w skokach przez przeszkody Mazovia Equi Cup. Już od najbliższych zawodów, które zostaną rozegrane w dniach 19-20.05.2018, Agrobard jako sponsor tytularny będzie obecny w tym cyklu zawodów. Na każdej imprezie będą Państwo mogli zobaczyć nasze ciągniki New Holland obsługujące imprezę oraz odwiedzić nasze stoisko firmowe.

Mazovia Equi Cup to cykl zawodów pucharowych w skokach przez przeszkody, organizowanych na Mazowszu, w sercu Polski, zaledwie 50 km od Warszawy. Miejscem rozgrywania zawodów jest renomowany ośrodek jeździecki Farma Sielanka. Mazovia Equi Cup jest wyjątkową, organizowaną od 6 lat imprezą, w której co roku biorą udział setki koni i zawodników. Mazovia Equi Cup to w sumie 7 weekendowych zawodów, widowiskowe przejazdy i mnóstwo emocji sportowych.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend tj. 19-20.05.2018 oraz na kolejne zawody w cyklu do Farma Sielanka koło Warki. Więcej informacji o Mazovia Equi Cup na stronie equisport.pl