Autoryzowany dealer New Holland

New Holland w Polsce – fabryki w Płocku i Kutnie

Rolnictwo jest jednym z głównych filarów polskiej gospodarki, a zakłady w Płocku i Kutnie, które produkują maszyny rolnicze New Holland, odgrywają kluczową rolę w tym sektorze. Rolnicy pełnią niezwykle istotną rolę producentów żywności, a praca wykonywana przez nich jest niezbędna z punktu widzenia całego społeczeństwa.

New Holland, jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce.

Płocka fabryka od dwóch dekad produkuje żółte kombajny oraz sprzęt rolniczy, będąc jednym z filarów rolnictwa w Polsce i wpływając na rozwój regionu – w kontekście inwestycji oraz zatrudnienia.

Jest to nasza przewaga nad konkurencją, która dla wielu rolników ma znaczenie. Marka New Holland znalazła więc sposób i rozwiązanie, aby zaprosić klientów na wspólne zwiedzanie fabryki w innej formule, bez narażania niczyjego zdrowia.

W ten sposób powstał portal poświęcony fabrykom produkującym maszyny marki New Holland w Polsce tj. w Płocku i Kutnie www.newhollandpolska.pl , gdzie Klienci i miłośnicy marki New Holland będą mogli wziąć czynny udział w Wirtualnych Dniach Otwartych Fabryki marki New Holland w Płocku.

Nasi specjaliści produktowi Artur Bednarczuk oraz Rafał Galus nagrali wirtualną wycieczkę, podczas której prezentują przebieg procesu produkcyjnego od cięcia arkuszy blach na wycinarkach laserowych po ostateczny montaż maszyn.

Wirtualna wycieczka po fabryce kombajnów i pras marki New Holland w Polsce

Zapraszamy do prześledzenia procesów produkcyjnych – od cięcia arkuszy blach na wycinarkach laserowych po ostateczny montaż maszyn.

„Klienci wysoko cenią nasze produkty i polegają na nich w pracy. To dla nas powód do wielkiej satysfakcji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Możemy być dumni z tego, że jest to sprzęt, który promuje i wspiera polską gospodarkę” mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager marki New Holland.