Autoryzowany dealer New Holland

Nowość! Listwa do cięcia konturowego COSMOS 310 od Coup’eco!

Firma Coup’eco w 2023 roku po konsultacjach z polskimi sadownikami wprowadza nowość – listwę konturową COSMOS 310! Założona w 1995 roku firma Coup’eco specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn tnących. W skali międzynarodowej, urządzenia Coup’eco zajmują 20% rynku.

@agrobardsp

📣Firma Coupeco w 2023 roku po konsultacjach z polskimi sadownikami wprowadza nowość – listwę #konturową COSMOS 310❗️❗️❗️ ✅W Polsce pierwsze litwy do cięcia konturowego bedą dostępne na przełomie sierpnia i września. 🔎Więcej informacji na temat nowej listwy konturowej #Coupeco #COSMOS 310 uzyskacie w kontakcie z naszym przedstawcielem: 👉🏻Piotr Głogowski ☎️508 095 407 p.glogowski@agrobard.com.pl

♬ Myself – Bazzi

Listwa konturowa ma wysokość 3 metrów. Dodatkowy podcinacz poziomy, wyposażony może być w litwę tnącą o długości metra lub piły tarczowe.

Całą listwę konturowa COSMOS 310, można regulować elektro-hydraulicznie w 5 płaszczyznach za pomocą jojstika, a pochylenie listwy wynosi 20%. Maszynę montujemy do TUZA lub jak zalecają producenci do płyty montażowej. Ruch listwy przebiega w poziomie i pionie. Maszyna posiada zabezpieczenie przed uderzeniem o podłoże ze sprężyną gazową. Dodatkowo listwę konturową można wyposażyć w zasilacz, który montowany jest na tylny TUZ i podpina się go pod WOM, aby napędził pompę oleju zewnętrznego. Jest tzw. power-pack.

 

W Polsce pierwsze listwy do cięcia konturowego COSMOS 310 bedą dostępne na przełomie sierpnia i września.