Autoryzowany dealer New Holland

Ochrona twoich inwestycji dla przyszłych pokoleń

AMBRA to  seria wysoce wydajnych środków smarnych i płynów eksploatacyjnych zaprojektowanych specjalnie do wszystkich maszyn New Holland. Seria ta jest wynikiem współpracy pomiędzy firmą PETRONAS i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek w rolnictwie w celu stworzenia najwyższej klasy, środków smarnych które są synonimem wydajności, niezawodności i skuteczności.

Każdy, kto inwestuje w produkty New Holland, inwestuje w jakość. To marka, która zasłużyła na swoją reputację lidera rynku, zapewniającego najwyższą wydajność swoich produktów we wszystkich warunkach, dla wszystkich typów zadań i we wszystkich porach roku.

Nie po to inwestujesz w taki sprzęt, aby potem iść na skróty i stosować oleje i płyny niespełniające standardów. Taka inwestycja wymaga najlepszych rozwiązań.

Poznaj serię AMBRA. Nasza specjalnie opracowana i zatwierdzona dla New Holland seria środków smarnych i płynów, jest zalecana w instrukcjach obsługi i rozprowadzana przez sieć dealerów sprzętu New Holland.

Wiemy, że jest to dodatkowe potwierdzenie jakości dla produktów z serii AMBRA. W końcu nie chodzi tylko o sprzęt, ale także o Twoją inwestycję.