Autoryzowany dealer New Holland

Wyprawka dla młodego rolnika

Specjalna oferta finansowania fabrycznego

Wyprawka dla młodego rolnika to program dla osób posiadających fundusze na początkowy wkład własny. Rolnicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy ciągników do 115 KM: boomerów, sadowników, czy też maszyn serii T4, T5, TD5. Program ten zakłada finansowanie VAT na 3 miesiące oraz wybrany schemat spłat: raty kwartalne lub półroczne Przy wpłacie własnej na poziomie 45% ceny ciągnika oprocentowanie w skali roku wynosi: od 0% dla 1 roku, od 2% dla 2 lat i od 3% dla 3 lat.

W naszych trzech propozycjach finansowania zostali uwzględnieni zarówno rolnicy z doświadczeniem, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają pracę w gospodarstwie. Z myślą o osobach zainteresowanych zakupem ciągników dużej mocy przygotowaliśmy ofertę finansowania na serie maszyn T7 oraz T8 z oprocentowaniem w skali roku od 0% do maksymalnie 3,33% dla 4 lat, przy określonych warunkach: raty półroczne lub kwartalne, wkład własny 20% oraz finansowanie VAT-u na 3 miesiące.

Wśród tegorocznych propozycji nie mogło zabraknąć rozwiązań dla właścicieli maszyn żniwnych. Jeszcze przed sezonem 2016 mogą oni wzbogacić swój park maszynowy o kombajn New Holland, korzystając konkurencyjnej oferty finansowania z oprocentowaniem od 0% dla 12 miesięcy czy nawet od 2,80% dla 96 miesięcy.

wyprawka1 wyprawka2 wyprawka3